Kurs języka medycznego

posiada w swojej ofercie specjalistyczny kurs języka medycznego przeznaczony dla osób zainteresowanych wyjazdem do pracy w sektorze medycznym (pielęgniarki, położne, lekarze) do Wielkiej Brytanii.

Program kursu obejmuje dwa poziomy:

  • Podstawowy (kurs języka ogólnego z elementami języka medycznego)
  • Średniozaawansowany (wyłącznie język medyczny)

Każdy poziom składa sie z 15 modułów tematycznych, pozwalających na poznanie terminologii medycznej, praktyczne wykorzystanie specjalistycznego słownictwa oraz odświeżenie podstawowych zagadnień gramatycznych.

Program kursu bazuje na aktualnych i oryginalnych materiałach (autentyczne materiały wykorzystywane przez pielęgniarki i lekarzy w Wielkiej Brytanii) jak i na materiałach opracowanych przez specjalistów od nauczania języka angielskiego we współpracy z lekarzami oraz prasie specjalistycznej.

Szczegółowy program kursu znajdziesz tutaj.

Lokalizacja

Mapa

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w samym centrum Złotowa przy Alei Mickiewicza 14 a. Kliknij na powyższy obraz, aby zobaczyć szczegółową mapę.

Bezpłatny test!

Zapraszamy na bezpłatny test diagnostyczny badający poziom biegłości językowej.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Jeśli chcieliby Państwo spotkać się z nami poza godzinami urzędowania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Follow us on:

Fb Twitter Skype GG

Contact Info

Telefon: +48 693 383 110
Adres: Al.Mickiewicza 14 a
77-400 Złotów, Poland
E-mail: info@skillsforlife.edu.pl

Emilia Thomas-Czarnecka

Przemysław Czarnecki