General English

oferuje naukę języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oznacza to, że w naszej szkole każdy niezależnie od poziomu umiejętności oraz wieku znajdziesz miejsce dla siebie.

Mogą Państwo mieć pewność, że uczą się współczesnego języka, prawidłowego akcentu, dobrej intonacji oraz poprawnej gramatyki.

Aby nauka u nas przynosiła najlepsze efekty, opracowaliśmy specjalny system poziomów zaawansowania, zgodny z zaleceniami Rady Europy (European Common Framework of Reference for Languages).

Więcej informacji na temat European Common Framework of Reference for Languages mogą Państwo znaleźć na stronie Rady Europy.

Wiele materiałów dydaktycznych stanowią "dokumenty autentyczne" (wycinki prasowe, audycje radiowe i telewizyjne, listy, formularze urzędowe) pozwalające na rzeczywistą konfrontację studentów Skills for life z autentycznym językiem pisanym i mówionym. Nieodłącznym elementem nauczania w Skills for life jest wykorzystanie materiałów audio i video, których zadaniem jest przybliżenie naszym klientom realiów językowych charakterystycznych dla określonych państw, kultur i narodowości.

Lokalizacja

Mapa

Nasz ośrodek zlokalizowany jest w samym centrum Złotowa przy Alei Mickiewicza 14 a. Kliknij na powyższy obraz, aby zobaczyć szczegółową mapę.

Bezpłatny test!

Zapraszamy na bezpłatny test diagnostyczny badający poziom biegłości językowej.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Jeśli chcieliby Państwo spotkać się z nami poza godzinami urzędowania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Follow us on:

Fb Twitter Skype GG

Contact Info

Telefon: +48 693 383 110
Adres: Al.Mickiewicza 14 a
77-400 Złotów, Poland
E-mail: info@skillsforlife.edu.pl

Emilia Thomas-Czarnecka

Przemysław Czarnecki